Klíma-és hűtéstechnikai szerelő

  • Cég neve

    DT World Generál Kft.

  • Munkavégzés helye

    1202 Budapest, Fiume utca 58.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Klíma és hőszivattyú berendezések telepítése, beüzemelése, karbantartása
- Egyéb kapcsolódó épületgépészeti munkák elvégzése
- Szerszámok, munkagépek, egyéb eszközök gondozása, karbantartása, kezelése, pótlása
- Szerelési segédanyagok folyamatos készleten tartása, pótlása
- Villanyszerelési munkálatok elvégzése

Elvárások

- Önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány
- 2-3 éves szakmai tapasztalat (villanyszerelés és klíma szerelés)
- Szakmunkás bizonyítvány
- Csapat orientált hozzáállás
- A tériszony kizáró ok!

Előnyt jelent

- F-GÁZ vizsga
- ADR vizsga
- Budapest dél pesti régiójában lakik
- Nyelvismeret
- Erős fizikum, jó erőnlét

Amit kínálunk

Munkatársat keresünk Klíma és hűtéstechnikai szerelő pozícióba Budapest és Pest megyei munkavégzéssel, akár azonnali kezdéssel.

Elvárásunk a megbízhatóság, precíz és önálló munkavégzés, csapat orientált hozzáállás.

Céginformáció

Cégünk Pesterzsébeten (XX. kerületben) található, családi vállalkozás.
Kis létszámú lelkes és összetartó közösség vagyunk, akik szenvedéllyel dolgoznak azon, hogy ügyfeleinknek kiváló szolgáltatást nyújtsunk. Büszkék vagyunk arra, hogy irodánk nem csupán munkahely. Kellemes környezetet biztosítunk dolgozóinknak, ahol mindenki számít és fontosnak érzi magát. Közös munkánk eredményeként érjük el céljainkat, támogatjuk egymást mind a munkában, mind pedig a személyes fejlődésben. Az egyéni eredményeket és hozzájárulást mindig megbecsüljük és elismerjük.
Céges autóink segítségével minden reggel könnyen és kényelmesen eljuthatsz az az napra felvett helyszínekre.
A munkavégzéshez minden biztosítva van, autók, szerszámok, bármi ami kellhet ahhoz, hogy megfelelően végezd a napi munkádat.
Csatlakozz hozzánk és legyél a csapatunk tagja!

Fényképes önéletrajz megküldése, fizetés igény megjelölésével.